Komunikat nr 6 Komisji Wyborczej UKW

Komisja Wyborcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy informuje, że debata z kandydatami na rektora UKW kadencji 2024 – 2028 odbędzie się w dniu 8 kwietnia br. o godz. 14:00 w auli Biblioteki UKW przy ul. Szymanowskiego 3. Debata wyborcza będzie miała charakter wewnątrzuczelniany.

W debacie w trybie stacjonarnym będą mogli wziąć udział wyłącznie członkowie Kolegium Elektorów, przedstawiciele władz uczelni niewchodzący w skład Kolegium Elektorów, goście zaproszeni przez kandydatów oraz członkowie Komisji Wyborczej. Wszyscy pracownicy oraz studenci UKW będą mogli śledzić debatę za pośrednictwem transmisji online – link do niej zostanie wysłany elektroniczną pocztą wewnętrzną.

Debata będzie składać się z prezentacji każdego z kandydatów, pytań od publiczności, pytań nadesłanych drogą elektroniczną przez członków społeczności uniwersyteckiej oraz podsumowania debaty przez każdego z kandydatów. Osoby, które będą chciały zadać pytanie podczas trwania debaty, prosimy o wrzucanie zgłoszenia (imię, nazwisko) do urny ustawionej w centralnym punkcie auli.

Każdy pracownik i student może wysłać swoje pytanie, skierowane do wszystkich kandydatów, na adres e-mail: wybory2024@ukw.edu.pl. Pytania online będą przyjmowane do 8 kwietnia br. do godz. 15:00.

Ze względu na ograniczenia czasowe debaty, pytania do kandydatów kierowane od  publiczności oraz wysyłane droga elektroniczną będą losowane. Jedna osoba może zadać wyłącznie jedno pytanie.